Ettevõtetele


Esindate ettevõtet ning sooviksite toredaid kingitusi töötajatele või lihtsalt firma embleemi(de)ga täiendusi oma kontoriruumidesse? Olgu selleks kas midagi personaliseeritut või lihtsalt tooted logodega..

Siis siin on midagi just teile... Alustasime värskelt uue teenuse pakkumisega äriklientidele.

Mida pakume?

  • Personaliseeritud disaini kõikmõeldavatel füüsilistel toodetel. (Näiteks särgid, fliisid, pusad, kruusid, klaasid, klaasialused, tekid, mütsid, kandekotid... jne jne.) - Nii olemasolevate logode ja muude disainide kohandamist ning muutmist kui ka täiesti uusi täiendusi sinu ettevõtte disainivaramusse.
  • Personaliseeritud projektijuhtimist (seoses töötajate kingitustega ja trükitoodetega üleüldisemalt). - Kui sinu ettevõttes ei ole hetkel vaba töötajat, kes saaks sellise projektiga tegeleda, siis aitame hea meelega. Tegeleme disaini ja failidega, trükifirma leidmisega ning trükifirmaga suhtlemisega. Lõpetuseks toome sinu tooted veel isiklikult trükipartneri käest ära ka ning saadame pakiautomaadi või kulleriga kiirelt ka kohale. Tallinna-siseselt toome soovi korral tooted ka teile isiklikult kohale (s.t. pakume kulleriteenust).
  • Kokkuvõttes ärikingitusi, reklaammeeneid ja kõike muud eelmainitut.
Mis tooted?

  • Kõikvõimalikud füüsilised tooted, millele trükifirmad tavapäraselt trükki teevad. Nagu mainitud, siis sellisteks toodeteks võivad olla nii #tassid, #klaasid, #nokamütsid, #tassialused, #fliistekid, #kandekotid, #võtmehoidjad, #šokolaadi(ümbrise)d, aga ka kõikvõimalikud muud tooted (näiteks keraamika või puidust esemed). Ka siis, kui on erisoove võib julgelt ühendust võtta - kindlasti vaatame, mida teha annab. 
Mis materjalid?

  • Klaas, plastmass, biolagunev plastmass, puu, puuvill, jne jne... Kõik materjalid, mida peamised trükifirmad pakuvad. Kuna pakutava teenuse rõhk on mitte trüki, vaid projektijuhtimise pakkumisel, siis pingutame, et leida just teile sobivad lahendused ning oleme selleks valmis otsima ja kaasama ka uusi trüki- ja tootmispartnereid.

Miks FUNKYSHINE?

  • Kui sul on juba olemas lõppversioonis kenad disainfailid, on olemas usaldusväärne trükkimisega tegelev partnerfirma ning enda ettevõttes olemas vaba tööjõud sellise projekti läbiviimiseks, siis kõik on juba niigi hästi... Oleme esimesed, kes julgelt tunnistavad, et sellisel juhul meie abi vaja ei ole. Kui aga midagi eelmainitust on sul veel puudu, siis FunkyShine aitab! Ise me trükiga ei tegele ning otse tooteid trükifirmast tellides on hind seetõttu küll odavam, AGA peate projektiga ise tegelema, trükifirmaga suhtlema, toodete kvaliteeti kontrollima ja toodetele ehk järgigi sõitma... Meie abiga jääb see kõik teie jaoks vahelt ära ning selle asemel saate keskenduda teistele olulistele tegevustele ja projektidele.
Kuidas rohkem infot saada või tellimus esitada?

Palun kirjutage info@funkyshine.ee. Vastame enamasti sama tööpäeva sees.